Belcando

Německé superprémiové krmivo pro psy

logo

Ve všech recepturách Belcando naleznete široké spektrum přírodních surovin doplněných vitamíny a minerály. Podílem živočišných bílkovin (až 85 % bílkovin je v krmivech Belcando původem z masa, což je mnohonásobně vyšší hodnota, než tomu bývá zvykem) v krmivu splňuje Belcando nejpřísnější kritéria pro dlouhodobě bezpečnou výživu psů. 

Belcando - krmivo s garancí kvality, představuje důraznou podporu perfektní kondice. Pes se tak může cítit skvěle. V neposlední řadě psům znamenitě chutná. Vzhledem k důležitosti výživy v životě psa distribuuje výrobce krmiv firma Bogro svá krmiva Belcando pouze tam, kde má jistotu kompletního odborného poradenství zákazníkům.

Všechny suroviny použité pro výrobu krmiv Belcando jsou testovány ve státem akreditovaných laboratořích. Státní zdravotní testy SRN garantují nejvyšší možnou zdravotní bezpečnost.

Naprosté odmítání surovin pochybné kvality je zásadní součástí péče firmy Bogro o zdraví Vašeho psa. Nejsou použity žádné chemické konzervanty, barviva, zchutňovadla, sója ani rostlinné proteinové koncentráty, "krmné maso", "krmné obiloviny", geneticky modifikované suroviny, syntetické antioxidanty - tuky v krmivu jsou chráněny vitamínem E a rozmarýnem.

Německé superprémiové konzervy pro psy

K výrobě je použito pouze vybrané čerstvé maso z produkce německých farem, rýže a zelenina testované pro užití v potravinářském průmyslu. 

Až 68% obsaženého masa znamená pro psa chuťově lákavý zážitek. Podporuje chuť k jídlu i u citlivých a vybíravých psů. Konzervy mají vyváženou hladinu vitamínů a minerálů.

Konzervované krmivo je možné použít ke kombinování s granulovanými krmivy nebo jako masový základ doma vařené krmné dávky.

V souladu s filozofií firmy Bewital, která granule a konzervy Belcando vyrábí, nejsou použita žádná náhradní plniva, sója, geneticky modifikované suroviny, barviva, chemické konzervanty, zchutňovadla ani vedlejší rostlinné nebo živočišné produkty

Běžné konzervy, které koupíte v supermarketech, ale dokonce i v chovatelských potřebách obsahují obvykle jen 4% masa! Když už je obsah masa o něco vyšší, tak je u těchto konzerv navýšen obsah vody, nekupujete tak maso ve vlastní šťávě, ale "kompot" z masa. Tyto konzervy také ve většině případů obsahují obiloviny nízké kvality, cukry, zchutňovadla a barviva.