Farm Fresh

logo_1

Holistické granule Farm Fresh jsou nutričně vyvážená krmiva s optimálním zdrojem živočišných bílkovin, bez obilovin. Krmivo je vyráběno nejmodernější technologií za použití systému vacuum coating, který zabezpečuje rozptýlení tuků, vitamínů a minerálních látek stejnoměrně v celém průřezu granulky. Díky tomu nedochází k rychlé oxidaci tuků a tím je garantována i delší doba trvanlivosti krmiva.

Grain Free řada je navržena tak, aby pokryla celou škálu potřeb zdravých psů, ale také psů trpící problémy s trávením, intolerancí apod.

Tuna and Salmon                               Duck and sweet potato                        Senior Chicken GF                                Fish Sensitive

Holistický přístup

Krmivo zachovává psí vitalitu díky přírodně vyváženým komponentům. Cenné ingredience fungují jako přírodní komplex. Poskytují dostatek Omega-3 mastných kyselin a polyfenolů, které bojují proti volným radikálům. Vláknina obsažená v krmivu je perfektně vyvážená a plní prebiotickou funkci. Těchto účinků by nebylo dosaženo, kdyby jednotlivé substance byly v krmivu izolovaně.

Pokud chceme mít to nejlepší, pak je potřeba hledat po celém světě. Proto se na tvorbě Farm Fresh podílejí producenti z Islandu, Nizozemí, Itálie, Německa, ale i České republiky. Proč z tolika míst? Protože právě díky tomu vám garantujeme pestrost ingrediencí, které ve Farm Fresh najdete.

Složení a výroba

Kvalitu krmiva ovlivňuje i výrobní proces. Základem je použití co nejnižších teplot. Krmivo Farm Fresh se vyrábí na dvoušnekovém extruderu, kde teplota klesá pod 100 °C. Tuto metodu využívají pouze nejlepší firmy světa. Zároveň technologie „vacuum coating“ zajišťuje, že krmivo rychle neoxiduje. Tím se neubírá na jeho kvalitě. U složení je podstatné, aby živočišné bílkoviny byly nízkopopelové. Nejlepšího efektu se dosáhne konzervováním krmiv pro psy vitamíny, a to vitamínem C a E.

Základem našich krmiv je vysoký podíl živočišných bílkovin za použití prvotřídních surovin. Pečlivý výběr rostlinných sacharidů pak zajistí psovi lehce stravitelnou a vyváženou stravu.  Při výrobě používáme nízké teploty a moderní technologie, které zaručí vysokou kvalitu krmiva.