Best Breeder

best-breeder--superpremiove-granule-pro-psy-a-kocky

Superpremiové granule od KRMÍM KVALITNĚ s.r.o.

Ať už máte jednoho pejska nebo celou smečku, čivavu či dogu, psího sportovce nebo gaučového povaleče, určitě vám záleží na tom, aby dostával kvalitní a nutričně hodnotné krmivo. Pokud vám leží na srdci zdraví vašeho pejska a přejete si, aby vám dělal na světě společnost co nejdéle, jsme moc rádi, že vás poznáváme. Jste totiž dalším zodpovědným majitelem psa. A právě pro vás a vaše domácí mazlíčky jsme vyvinuli kvalitní superprémiové hypoalergenní granule Best Breeder.

Zúročili jsme naše dlouholeté zkušenosti v oblasti výživy psů a ve spolupráci s uznávanými nutričními specialisty jsme vyvinuli vlastní značku kvalitního krmiva. Vyrábí ji pro nás jedna z nejrespektovanějších továren ve světové kynologické velmoci – Velké Británii. Proč naše granule pro psy vyrábíme právě tam? Především proto, že zde máme garanci prvotřídní kvality vstupních surovinpoužití nejmodernějších technologií a nejšetrnějších výrobních postupů. Vše pochází pouze z regionálních britských zdrojů. Žádné podezřele levné suroviny východoevropského nebo asijského původu u nás nemají šanci. Na to máme pejsky příliš rádi.

V souladu s nejnovějšími poznatky ze světa výživy psů jsou krmiva Best Breeder hypoalergenní. Ve všech recepturách převažují živočišné nad rostlinnými bílkovinami. Rostlinné pocházejí pouze z rýže, ječmene nebo ovsa. Máme i ucelenou řadu receptur Grain Free - bez obilovin, které nahrazujeme mnohem kvalitnějším zdrojem karbohydrátů – sladkými bramborami.

Krmiva pro psy Best Breeder jsou tedy perfektní volbou, pokud máte pejska s citlivým trávenímpotravinovou intolerancí či alergií na obiloviny. Kromě klasických kuřecích granulí máme i příchutě s jehněčím masem, libovým krůtím masem, šťavnatým kachním masíčkem nebo čím dál oblíbenějším lososem, kterému neodolá ani ten největší psí mlsoun. Svému psovi tak můžete bez obav střídat rozmanité příchutě kvalitních granulí, a přitom zůstat u jedné osvědčené značky. Krmiva pro psy Best Breeder rovněž zohledňují velikost psa, proto v našem sortimentu najdete granule pro malá, velká i obří plemena. Máme pro vás i speciální řadu krmiv pro štěňata, obohacenou o kloubní výživu nezbytnou pro jejich správný růst.

Hypoalergenní krmiva Best Breeder ve svém standardním složení obsahují také omega 3 a omega 6 nenasycené kyseliny, které jsou důležitým stavebním kamenem zdravého imunitního systému a posilují srdce i krevní oběh vašeho psa. Každý dobře informovaný majitel psa jistě ocení i další suroviny obsažené v krmivech Best Breeder. Je to např. juka schidigera – rostlina omezující zápach psích exkrementů. Majitele štěňat a velkých psů potěší kloubní výživa glukosaminMSM chondroitin. Máte výstavního psího šampiona, nebo prostě jen chcete, aby měl váš pes kvalitní a zdravě lesklou srst? Z 34 receptur kvalitního krmiva pro psy Best Breeder si snadno vyberete tu pravou – vaší peněžence i žaludku vašeho pejska přesně na míru.

Hypoalergenní granule pro psy Best Breeder jsou vynikající volbou každého zodpovědného majitele psa či kočky. Můžete nám věřit, že se naše krmiva neschovávají za nejasně deklarované složení, jak tomu bývá často jinde zvykem. Naopak obsahují pouze ty nejkvalitnější suroviny s jasným původem.

Nejkvalitnější granule pro psy bez obilovin Best Breeder si oblíbí váš pes pro jejich chuť i vy pro jejich cenu.