Bohemia Pet Food

logo_2

 

Přirozená strava psů, to je cíl ryze českých receptur Bohemia Pet Food. V dnešní době, kdy je trh přesycen granulovanými krmivy, svítá zákazníkům, kteří chtějí originální a čistý produkt, naděje v podobě receptur Bohemia Pet Food.

Našli jsme originální způsob jak zajistit kompletní výživu pro vašeho psa – spojujeme dva způsoby stravy, které často stojí proti sobě a oba mají své pro a proti. Vytvořili jsme dimenzi, která kombinuje to nejlepší ze světa granulovaných krmiv a BARF neboli „biologicky vhodné syrové stravy“ (Biologically Appropriate Raw Foods). Tak se zrodily receptury Bohemia Pet Food – krmné směsi z kvalitních ingrediencí, které jsou sušené, ale zároveň jsou míchané, nikoli granulované. Jedná se tedy ve své podstatě o sušený BARF.

strava

Hotové receptury

Bohemia Pet Food však nejsou jen míchaná suchá krmiva, ale také masové konzervy z českých luhů a hájů a sušené pamlskové maso pro psy.

 

Vaše vlastní receptury

Protože ale víme, že každý pes je osobnost, napadlo nás, že byste si chtěli namíchat recepturu zcela vlastní – na chlup přesně takovou, jakou má rád váš mazlíček. A tak vám to teď s velkou radostí nabízíme!

Téměř v každém granulovaném krmivu, které jste doteď kupovali, totiž bude nějaká přísada, kterou váš pes nemusí mít rád nebo mu nebude dělat dobře. Syrová strava BARF je zase časově náročná na přípravu a musíte mít doma neustále čerstvé ingredience. U nás si namícháte vlastní sušenou recepturu, která vám doma vydrží až rok. To vše ze superkvalitních ingrediencíbez konzervantů a jakýchkoli jiných přidaných látek!

Naše vize

Vize značky Bohemia Pet Food je nabízet zákazníkům výrobky z lokálních surovin nekompromisní kvality a dlouhodobě tak zlepšovat zdraví psů. V Bohemia Pet Food chceme dělat věci jinak. Když řekneme, že uděláme konzervu z divočáka z čistého masa, tak se skutečně jedná o konzervu z divočáka z čistého masa. Pokud říkáme že naše krmiva jsou výjimečná a zcela bez umělých doplňkových látek, tak jsou 100 % výjimečná a bez umělých doplňkových látek. Když nabízíme sušené maso jako pamlsek, tak věřte, že je to skutečně poctivě vysušený čistý kus masa.