Dibaq

logo_3
 
Španělská značka Dibaq je jedním z největších hráčů na poli výživy domácích mazlíčků na světě. Klade velký důraz na kvalitu, životní prostředí, vývoj a inovace. Řada Sense Fresh, kterou značka Dibaq reflektuje v poslední době rychle sílící trend, jímž se začíná řídit celé odvětví – čerstvé suroviny v granulovaných krmivech.

 

O řadě Sense Fresh

Jedná se o exkluzivní řadu hypoalergenních holistických krmiv bez zrn a lepku. Ingredience jsou čerstvé a tedy chutnější a stravitelnější, 100% přírodní a splňují standard pro lidskou spotřebu. Všechny receptury pomáhají posílit imunitní systém psa a preventivně působí proti alergiím a problémům s trávením. Čerstvá řada Dibaq Sense Fresh nabízí receptury s lososem, krocanem, kuřetem, kachnou nebo jehněčím.

Zkušenosti, kvalita, inovace a servis

Více než 60 let zkušeností dosvědčuje odbornost španělské skupiny Dibaq Group na poli výživy a zdraví mazlíčků. Dibaq nabízí širokou škálu řad specifických krmiv pro psy a kočky, aby uspokojil výživové a chuťové potřeby nejrůznějších zvířecích zákazníků po celém světě. Skvělou reputaci si značka získala letitou prací v oboru, při které se vždy držela svých základních principů: efektivní využívání zkušeností, kvalita, inovace a skvělý servis. Dibaq také pomáhá zvířatům po celém světě podporou společností, které se starají a zachraňují mazlíčky v nouzi.