BOHEMIA Příloha JARO 5 kg

3 hodnocení
 
Novinka Tip Efekt lupa
 

Příloha k masu nebo masové konzervě, která je inspirovaná krásným obdobím jara.

DOSTUPNÁ I VARIANTA 2kg

Dostupnost Momentálně nedostupné
850 Kč
Kód produktu 4797
Značka Bohemia Pet Food
Kategorie KRMIVO PRO PSY
Položka byla vyprodána...
 

Jsou v ní použity zejména sezónní jarní ingredience, jako je například dietní ječmen, který má nižší glykemický index než například rýže, dále pak petrželová nať, špenát a bylinky jako bazalka či šalvěj. Jedná se o svěží sezónní přílohu vhodnou po energeticky náročné zimě.
 
Tato příloha obsahuje vyvážené hladiny minerálů a vitaminů. Vám k ní stačí pro vašeho psa přidat kus masa nebo ideálně jednu z
našich monoproteinových konzerv BOHEMIA – my doporučujeme jehněčí. Jehněčí maso je s jarem přímo spjato.

Evoluce ve výživě psů – to je výstižný popis pro krmné směsi Bohemia. 

Vizí krmných směsí BOHEMIA je dodat veškeré nutriční hodnoty v přírodní formě. Vycházíme z reálných, kvalitních surovin, kde každá hraje velkou roli. Vstupní suroviny jsou pozvolna sušené, a proto jsou schopné si uchovat vysoký obsah přírodních nutričních látek.

5 kg tohoto sušeného BARFu = cca 25 kg čerstvého BARFu

Podobné produkty

Hmotnost 5 kg
Složení Ječné vločky, mrkev, špenát, petrželová nať, kapusta, jablka, celer, zelí, bazalka, červená řepa, paroží jelena evropského, kozí mléko, pivovarské kvasnice (odhořčené), šalvěj, mladý ječmen.
Doporučené dávkování pro štěňata Doporučené dávkování pro štěňata jsou 4% z aktuální váhy psa (z toho 60% konzerva BOHEMIA, či maso a 40% příloha JARO). Příklad: 10kg štěně jeho denní dávka jsou 4 % za aktuální váhy štěněte tedy 400g a z toho bude 220g konzervy BOHEMIA, či masa a 180g přílohy BOHEMIA příloha A)
Doporučené dávkování pro dospělého psa Doporučené dávkování pro dospělé psy 3% z aktuální váhy psa (z toho 50% konzerva BOHEMIA, či maso a 50% příloha JARO). Příklad: 10kg dospělý pes jeho denní dávka je 3 % z aktuální váhy psa tedy 300g a z toho bude 150g konzervy BOHEMIA, či masa a 150g přílohy BOHEMIA příloha JARO)
Doporučené dávkování pro seniory Doporučené dávkování pro seniory je 2% z aktuální váhy psa (z toho 40% konzerva BOHEMIA, či maso a 60% příloha JARO). Příklad: 10kg starší pes jeho denní dávka je 2 % z aktuální váhy psa tedy 200g a z toho bude 80g konzerva BOHEMIA, či maso a 120g přílohy BOHEMIA příloha JARO)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: